na stronę
0 Komentarz (y)

Zestaw składa się z 60 puzzli w motywie epoki dinozaurów. Jednak nie są to zwykłe puzzle gdyż po ułożeniu całości dziecko ma możliwość zobaczenia obrazka w wymiarze 3D. Dodatkowo w każdym zestawie znajdują się okulary oraz papierowy plakat.

23,00 zł
W magazynie
0 Komentarz (y)

Gra polegająca na układaniu kolorowych klocków na prostokątnej planszy przypominającej plaster miodu. Celem gry jest ćwiczenie: koordynacji wzrokowo ruchowej, rozwijanie zdolności manualnych, analizy wzrokowej, rozróżniania i nazywania kolorów.

32,00 zł
W magazynie
0 Komentarz (y)

Zestaw składa się z kolorowych klocków na których nadrukowane są litery, cyfy i znaki specjanle oraz plastikowej planszy przypominającej plaster miodu. Celem gry jest ćwiczenie: koordynacji wzrokowo ruchowej, rozwijanie zdolności manualnych, analizy wzrokowej, podstaw tworzenia wyrazów i działań.

32,00 zł
W magazynie
0 Komentarz (y)

Gra polega na tworzeniu działań oraz nazw na plastikowej planszy za pomocą plastikowych klocków na których są nadrukowane litery, liczby i znaki matematyczne. Celem gry jest ćwiczenie: koordynacji wzrokowo ruchowej, rozwijanie zdolności manualnych, analizy wzrokowej, rozróżnianie i nazywanie kolorów.

37,00 zł
W magazynie
0 Komentarz (y)

Zestaw składa się z dwóch gier planszowych, które przeznaczone są zarówno dla dzieci, młodzieży jak i ich rodziców. Głównym celem gier jest rozwijanie spostrzegawczości i pamięci wzrokowej poprzez znajdowanie ukrytych słów oraz tworzenie nowych.

37,00 zł
W magazynie
0 Komentarz (y)

Zestaw składa się z dwóch gier edukacyjnych pomagających w odczytywaniu i nauce godzin w języku angielskim.

37,00 zł
W magazynie
0 Komentarz (y)

Głównym celem całej gry jest ułożenie z sześciennych klocków obrazka domu, za które gracz otrzymuje punkty. Aby tego dokonać należy zebrać kolorowe żetony, które zdobywa się poprzez wędrowanie po całej planszy w dowolnym kierunku.

37,00 zł
W magazynie
0 Komentarz (y)

Gra pomaga w początkowym okresie nauki pisania i czytania, stymuluje spostrzegawczość i pamięć wzrokową oraz sposoby kojarzenia wyrazu z jego obrazem.

35,00 zł
W magazynie
Pokazuje 9 - 16 z 28 elementów

Przejdź do góry