Zobacz większe

Rysowane wierszyki i zagadki w rozwijaniu aktywności

Autor: Minczakiewicz Elżbieta

Rok wydania: 2015

Format: B5

Ilość stron: 196

New product

31,00 zł

Rysowane wierszyki i zagadki w rozwijaniu aktywności dialogowo-komunikacyjnej i zabawowej u dzieci o zróżnicowanych potrzebach i możliwościach rozwoju. 

Wierszyki i zagadki zawarte w niniejszym zbiorze mają za zadanie zaktywizowanie dziecka (zwłaszcza z deficytami w rozwoju, wymagającego pomocy i wsparcia), zachęcenie go do oglądania tego, co je otacza, słuchania, naśladowania, powtarzania, myślenia, kreślenia, malowania, lepienia, uzupełniania, dobierania, segregowania, wyszukiwania – jednym słowem zachęcenia go do wielofunkcyjnej, inspirującej zabawy. Teksty zebrane w tym zbiorze, można wykorzystywać w pracy i zabawie zarówno z dziećmi przedszkolnymi, jak również szkolnymi o różnym stopniu sprawności i wydolności fizycznej i intelektualnej. Wiersze te mogą zainteresować dzieci, które samodzielnie nie potrafią się bawić, ani też nie wiedzą, jak można to samemu zrobić. Mogą one zainteresować także te dzieci, które aktywnie poszukują inspiracji do zabawy, do samodzielnego czytania i malowania tego, co aktywizuje ich uwagę i wolę poznawania świata. 

Proponowane zabawy nie ograniczają ani liczby bawiących się, ani ich wieku, nie stawiają żadnych warunków i wymagań tak dzieciom, jak też dorosłym, bo bawić się może każdy, kto tylko chce, kto ma na to ochotę.

Napisz opinię

Rysowane wierszyki i zagadki w rozwijaniu aktywności

Rysowane wierszyki i zagadki w rozwijaniu aktywności

Autor: Minczakiewicz Elżbieta

Rok wydania: 2015

Format: B5

Ilość stron: 196

Autor: Emilia Koronka Wydawnictwo: Iwanowski Rok wydania: 2015 ISBN: 978-83-942251-1-7 Format: A4 Ilość stron: 128
55,00 zł

Produkty powiązane

Przejdź do góry