To łatwe

Autor: Irena Omelianiuk

Wydawnictwo: Iwanowski

Rok wydania: 2009

Format: A4

Ilość stron: 36

New product

19,50 zł

"To łatwe" - Zestaw 6 zeszytów, które stanowią materiał pomocniczy w realizacji treści z zakresu edukacji polonistycznej. Można je wykorzystać w pracy z dziećmi zarówno w przedszkolu, szkole i domu.

Materiał literowy został podzielony i opracowany w sześciu zeszytach:
Zeszyt 1 - samogłoski;
Zeszyt 2 - litery: m, t, l, k, d, s;
Zeszyt 3 - litery: r, p, b, n, c, w;
Zeszyt 4 - litery: ł, g, f, j, z, ż, h;
Zeszyt 5 - dwuznaki;
Zeszyt 6 - spółgłoski miękkie.

Cena jednego zestawu (6 zeszytów) to jedyne 15,75zł

Napisz opinię

To łatwe

To łatwe

Autor: Irena Omelianiuk

Wydawnictwo: Iwanowski

Rok wydania: 2009

Format: A4

Ilość stron: 36

Autor: Iza Werom Wydawnictwo: Iwanowski Rok wydania: 2005 ISBN: 978-83-89536-30-3 Format: A4 Ilość stron: 40
16,00 zł
Autor: Agnieszka Suder Format: A4 Nauka pisania to uzupełnienie serii Moje Sylabki. Zeszyt ćwiczeń do nauki pisania przeznaczony jest dla dzieci uczących się czytać metodą sylabową, toteż system wprowadzania kolejnych sylab, wyrazów, pierwszych zdań jest ściśle z nią powiązany.
76,00 zł
Agnieszka Fabisiak-Majcher, Elżbieta Szmuc (Ławczys)  Format: A4 Zestawy ćwiczeń MOJE SYLABKI powstały z myślą o przedszkolakach, a przede wszystkim o uczniach zerówek, rozpoczynających naukę czytania. Zeszyty zostały opracowane tak, by mogli z nich korzystać nauczyciele, logopedzi i pedagodzy w swojej pracy terapeutycznej oraz rodzice w czasie nauki i...
290,00 zł
Autor: Monika Kraszewska Format: Karty pracy do kopiowania, A4 Ilość stron: 51 Ćwiczenia grafomotoryczne to zestaw kart pracy dla uczniów nauczania początkowego. Zadania mają na celu rozwijanie umiejętności manualnych, kształtowanie motoryki dłoni. Opracowanie z powodzeniem sprawdza się także podczas zajęć rewalidacyjnych.
31,00 zł

Produkty powiązane

Przejdź do góry